www.smyki.pl

Stronę Danusi odwiedziło juz 176631 osób.

Co u tam słychać u Danusi


Pamiętnik Danusi
pisany ręką tatusia i mamusi
 

Uf jak gorąco
2007-06-13

Ale upał, nawet mnie – zmarzlakowi doskwiera gorąco . Leże sobie w samej koszulce i pielusi, bo podobno wszystkie sukienusie z zeszłego lata zbiegły się w praniu , a mama nie ma kiedy połazić po sklepach. Teraz mamusia jest u mnie codziennie, a tatuś… szykuje niespodziankę i stęskniony przybiega tylko w weekendy (i znów będą zaległości w zdjęciach).
Wiem, że pewnie zżera Was ciekawość  ale obawiamy się, że cos może pójść nie po naszej myśli i nie chcemy jeszcze się cieszyć. Ci którzy się domyślają niech trzymają kciuki, a reszta… niech uzbroi się w cierpliwość, może już w tym tygodniu wszystko się rozstrzygnie.
Na spacerki wychodzimy wieczorami kiedy słoneczko jest już niżej. Nóżki chowamy pod kocykiem, główkę pod chusteczką i heja do parku. Najbardziej lubię kiedy wózek podskakuje na nierównościach i mną buja, im bardziej tym lepiej. Wczoraj nawet odwiedził mnie kawaler – Patryś, mój rówieśnik. Po oficjalnym powitaniu pobiegł z tatą  na ślizgawkę a my kobitki - mamy i ja poplotkowałyśmy sobie.


Komentarzy: 19 (Komentarze)
 


Dzień Dziecka
2007-06-03

Bardzo dziękuje za wszystkie życzenia, które mi przekazali rodzice od Was. My również życzymy wszystkim dzieciom tym dużym i małym jasnego słonka co dnia, najszczerszych uśmiechów i uwagi czasu poświeconego wam przez rodziców, czyli – Dnia Dziecka na co dzień.
Ja tego dnia wróciłam szczęśliwie z wycieczki do Opola. Od rodziców dostałam taką śmieszną krowę, z rogami i .... cycuszkami pod brzuchem. Mama tłumaczyła mi, że z nich jest mleczko dla cielaczka i dla nas, ale mi się coś nie zgadza bo zaraz przed zaśnięciem widzę jak rodzice dają mi mleczko z butelki.


Komentarzy: 12 (Komentarze)