www.smyki.pl

Stronę Danusi odwiedziło juz 176621 osób.

Co u tam słychać u Danusi


Pamiętnik Danusi
pisany ręką tatusia i mamusi
 

Urodzinki
2007-08-19

Tak bym chciała, tak bym chciała,
żeby były urodzinki !
U chłopczyka czy dziewczynki,
u kucyka czy sardynki -
wszystko jedno, wszystko jedno,
byle były urodzinki !
Żeby było dużo gości
i Mateusz, i Grażynka,
dla każdego moc pyszności,
wszystkie stoły w upominkach,
na tych cudnych, na nienudnych,
na wesołych urodzinkach !
A jak zjemy wszystkie kremy,
czekoladkę i rodzynki,
upaćkamy się jak świnki,
to z radości podskoczymy
i powiemy do rodzinki
"Niech żyjecie, niech żyjemy
i niech żyją urodzinki !"

   (Danuta Wawilow)

I tak też było u nas. Ranek rozpoczął się od dmuchania kolorowych balonów. Dobrze, że były leciutkie bo wszystkie wylądowały w moim łóżeczku, a dokładniej na mnie. 

Kiedy już mnie odkopali porozwieszali je po całym mieszkanku i tarasie.
Później zjechało się mnóstwo gości. Razem ze mną był nas cały tuzin, nigdy jeszcze nie widziałam tylu osób jednocześnie i wszyscy zjechali się specjalnie dla mnie. Rodzinka gromko odśpiewała sto lat, aż podobno było słychać u sąsiadów. Potem były prezenty, życzenia, laurki i obowiązkowy tort.

Mamusia dawała mi próbować i bardzo mi smakował.
Dookoła było ogólne zamieszanie i rwetes, który głównie podnosiło moje liczne kuzynostwo. To dla mnie nowe doznanie w naszym poukładanym, spokojnym życiu. Z zaciekawieniem przyglądałam się temu co się dzieje.
Kiedy dzieciaki pojechały wyhasać się na placu zabaw, ja miałam chwilkę na krótką drzemkę i regenerację sił, żeby się obudzić na pożegnanie gości, czułością nie było końca. 
Ślicznie dziękuję Wam wszystkim za życzenia, wzruszyła nas ilość gości, którzy pamiętali o moim święcie i wirtualnie towarzyszyli w naszej uroczystości.


Komentarzy: 21 (Komentarze)
 


Raz dwa trzy ....
2007-08-18

Dziś wesołe są nowinki, bo są moje, urodzinki. Będzie dużo gości, życzeń i prezentów. A największym prezentem dla mnie jest to, że mam tak dużo przyjaciół.


Komentarzy: 33 (Komentarze)
 


Życie jest piękne ....
2007-08-08

Witajcie kochani. U nas wszystko w porządku. Wszystko się unormowało a Danusia w ogóle się nie przejęła powrotem do domku a nawet bardzo jej to odpowiada. Teraz mamy bardzo dużo roboty żeby się z tym wszystkim oswoić, bo cale nasze życie układa się od nowa. Wszystko trzeba sobie poukładać dom  - praca – dom. Cale szczęście ze nasi pracodawcy są wyrozumiali i poszli nam na rękę żebyśmy mogli się dopasować do nowej rzeczywistości. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i możemy się tym z wami podzielić. Dziękujemy wam za słowa otuchy i wsparcie – życie jest piękne. Oczywiście jak znajdziemy jeszcze trochę czasu to wstawimy troszkę Danusiowych fotek. Buziaki dla wszystkich i do zobaczenia.


Komentarzy: 13 (Komentarze)