www.smyki.pl

Stronę Danusi odwiedziło juz 176597 osób.

Co u tam słychać u Danusi


Pamiętnik Danusi
pisany ręką tatusia i mamusi
 

Minął Roczek.
2008-01-03

          Tyle rzeczy się w nim wydarzyło, a najważniejsza z nich to oczywiście mój powrót do domu. Były nerwy, był strach, emocje ale wszystko się poukładało i jest cudownie. Poza tym skończyłam trzy latka, mam wszystkie ząbki, urosłam i wyładniałam. Mam dookoła wspaniałych ludzi, którzy się mną opiekują. Lekarzy, rehabilitantki, pielęgniarkę no i rodziców.
W minionym roku spędziliśmy też po raz pierwszy razem Święta. Była miła atmosfera, piękne zapachy, ciepło świec i PREZENTY. Ja dostałam między innymi wyjątkowe przytulani, takie które grzeją mnie do samego rana. Rodzice do środka wlewają gorącą wodę a, ja tulę się do ślicznego pingwinka albo misia (czasem do obu na raz). Fachowo nazywają się termoforki. Chyba pomocnicy aniołka się nie dogadali, ale wszyscy wiedzą, że jestem zmarzluch i teraz jestem dogrzewana podwójnie.
Spędziłam też pierwszą noc poza domem – Sylwestra oczywiście. Byłam u kolegi, którego pokoik, sąsiaduje z moim przez ścianę. A, że kolega jest mniejszy niż ja to oboje szybko zasnęliśmy i tak skończyło się nasze imprezowanie. Obudziłam się rano w obcym pokoju, ale obok mnie spała mamusia.
A skoro przyszedł Nowy Rok to podobno trzeba mieć jakieś postanowienia. My bardzo chcielibyśmy wyjechać na wakacje, chociaż na kilka dni. Trzymajcie za nas kciuki. 


Komentarzy: 16 (Komentarze)