www.smyki.pl

Stronę Danusi odwiedziło juz 176627 osób.

Co u tam słychać u Danusi


Pamiętnik Danusi
pisany ręką tatusia i mamusi
 

Danusiowe imieninki
2008-02-16

Imię Danuta jest pochodzenia litewskiego od słowa danutie (będącego połączeniem znaczeń niebo i córka) lub łacińskiego, od słowa donata (darowana przez Boga). Może również wywodzić się z południowosłowiańskich imion Dana, Danka, Danica. Oznacza dziecko darowane przez Boga.
Nic dodać nic ująć, jesteś naszym darem z Niebios, za który co dzień dziękujemy.
Żyj nam długo w dobrym zdrowiu – córeczko.


Rodzice


Komentarzy: 10 (Komentarze)
 


Lutowe nowości
2008-02-07

Odzywamy się wreszcie po długiej niebytności. Przepraszamy wszystkich, których wystraszyliśmy swoim milczeniem i dziękujemy za troskę okazaną przez maile z ponagleniem kolejnego wpisu.
Uspokajamy - nie dzieje się nic niedobrego. Cieszymy się dobrym zdrowiem i sobą wzajemnie. Cisza w Danusiowych Nowinkach spowodowana jest wyłącznie brakiem czasu i zabieganiem. Doba jest za krótka by mogła nam wystarczyć na wzajemną troskę każdy o każdego, pracę i jeszcze wygospodarowanie chwilki dla siebie. W wolnych chwilach mamusia lubi wyskoczyć wieczorkiem do klubu (jak to ona mówi pofikać nogami), tatuś jak widzi chylące się od wiatru drzewa - goni puszczać latawca, a ja bardzo lubię spać i słuchać muzyczki, albo jedno i drugie razem.
Od czasu kiedy się ostatnio widzieliśmy zmieniło się to, że przychodzi do mnie jeszcze jedna Pani rehabilitantka - Kasia, która ćwiczy ze mną bawiąc się  i bawi się ćwicząc. I jeszcze rodzice kupili mi wózeczek, mój własny, ten pożyczony możemy oddać i może posłuży innemu dziecku. Jest super wygodny i do tego śliczny, na razie jeździmy nim  po mieszkanku, a już niebawem wywiezie mnie z tatą na łąkę podziwiać latający latawiec.


Komentarzy: 9 (Komentarze)