]

                   

  

                              

 
- Dominiczka :: - Julcia :: - Julcia Wioli :: - Pychotka :: - Szymek i Filip ::
 
 
 

 

Zaległości z 2012 roku - notka dla wytrwałych ;)

28-30.09.2012 – Towarzyski weekend

 Piątek to dzień uroczystości i imprez. Z samego rana Natalka zaczęła świętowanie w szkole, która to obchodziła pięćdziesięciolecie. Najpierw był pokaz multimedialny, na którym dzieci mogły oglądać zdjęcia z dawnych lat, a następnie cała szkoła udała się na Mszę Św.

 

Kolejna impreza to piknik w przedszkolu, na który zostałyśmy zaproszone. Przyszło sporo dzieci z Natalki grupy, więc szaleństwom nie było końca ;).

  Wieczorem udaliśmy się na urodziny Mariki, która kończyła roczek. Jubilatka spisała się na medal, całą imprezę była grzeczniutka i uśmiechnięta. Goście dopisali, było gwarno, ale wesoło, do domu dotarliśmy po 21 :).
 Sobota to urodziny Oli, tym razem na sali zabaw. Natalka bawiła się super, bo była też Oliwka. Prosto z urodzin pojechaliśmy na działkę, gdzie spędziliśmy miło czas spacerując po lesie i relaksując się przy kominku, do domu wróciliśmy w niedziele.
 Niedzielne popołudnie to spotkanie z naszymi przyjaciółmi, odwiedzili nas Oliwka z rodzicami i ciocia Ania z wujkiem Andrzejem.

 

 02.10.2012 – Uczeń na medal

 Dzisiaj Natalka wróciła ze szkoły bardzo zadowolona, ponieważ Pani robiła miesięczne podsumowanie ilości czerwonych i czarnych kropek. Nasza uczennica miała osiem czerwonych i ani jednej czarnej kropki, zajęła III miejsce w klasie i dostała plakietkę „uczeń na medal”, którą będzie nosiła przez cały miesiąc. Takie chwile upewniają nas, że podjęliśmy dobrą decyzje wysyłając Natalkę do pierwszej klasy, za tydzień dzień otwarty  i chyba przejdę się do Pani na jakąś rozmowę. Oceny są bardzo dobre, wyniki kropkowe też, ale ciekawa jestem jak Pani odbiera Natalkę :).

 

09.10.2012 – Dzień otwarty w szkole

Dzisiaj w Natalki szkole był dzień otwarty, czyli spotkania z nauczycielami, postanowiłam wybrać się do Natalki pani i dowiedzieć się jak nasza uczennica sobie radzi. Okazało się, że pani do Natalki nie ma żadnych zastrzeżeń, grzecznie siedzi na lekcjach, jest aktywna, chyba, że skupi się na wykonywaniu zadania to się wyłącza i nie słyszy pytań ;). Test gotowości szkolnej wypadł jej świetnie, bo na 108 punktów dostała 105. Natalka lubi szkołę, klasę i swoją Panią, decyzja o posłaniu jej rok wcześniej chyba była słuszną decyzją :).

 

 11.10.2012 – Ślubowanie pierwszoklasistów

 Natalka uczniem klasy IA w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Kochanowskiego jest od trzeciego września, ale w miniony czwartek została oficjalnie pasowana, złożyła ślubowanie i otrzymała legitymację szkolną. Uroczystość była piekna, dzieciaki dumnie ślubowały, że będą uczniami na medal. Jedna z klas przygotowała małe przedstawienie, które bardzo się wszystkim podobało, co przejawiło się wielkimi brawami na koniec. W uroczystość wziął udział wiceburmistrz, mój kolega z klasy, a co za tym idzie absolwent tejże szkoły. On również życzył naszym małym uczniom samych sukcesów i wielkich przyjaźni, które przetrwają dłużej niż te sześć lat podstawówki.

  Po oficjalnych uroczystościach udaliśmy się do klasy na poczęstunek, było bardzo miło. Jedna z mam upiekła piękny tort, były babeczki, żelki, paluszki i mnóstwo innych pyszności, na rodziców czekała kawa i herbata :).

 

 20-21.10.2012 – Zakończenie sezonu i spacer po lesie

 Weekend rozpieszczał nas piękną pogodą, postanowiliśmy sobotę spędzić na działce. Natalkowy tata spuszczał wodę, ja ogarniałam domek w środku a Natalka bawiła się na podwórku z sąsiadką. Dzień minął nam błyskawicznie, do domu wróciliśmy dotlenieni i mega zmęczeni.

Niedziele spędziliśmy bardzo rodzinnie, zaraz po obiedzie wybraliśmy się na długi spacer po lesie, a potem pojechaliśmy na kawę do cioci Joli i wujka Roberta, którzy obchodzili 17-tą rocznicę ślubu :).

 

 25.10.2012 – Alanku witamy :)

  Dzisiaj moja przyjaciółka, a jedna z ulubionych cioć Natalki urodziła wyczekanego, wymarzonego synka. Alanek, bo tak przystojniak będzie miał na imię, jest śliczniutki i zdrowiutki. Natalka nie może doczekać się pierwszego spotkania. Witamy na świecie i czekamy na przyjazd do domku :*.

 

26.10.2012 – Pierwsza szkolna wycieczka

Dzisiaj Natalki klasa pojechała na pierwszą wspólną wycieczkę. Dzieciaki wybrały się do teatru na przedstawienie pt. „W świecie baśni braci Grimm”. Natalka wróciła bardzo zadowolona, przedstawienie jej się podobało, dumnie opowiadała, ze nawet nie bała się czarownicy ;).

 

 28.10.2012 – 60-ta rocznica ślubu

 Dzisiaj wielkie święto w naszej rodzinie, otóż moi dziadkowie obchodzili 60-tą rocznicę slubu. Wybraliśmy się do nich, żeby wspólnie świętować. Przyjechał też brat dziadka Janka z rodziną, było bardzo rodzinnie i przyjemnie. Moi dziadkowie mimo wieku to wspaniali i bardzo nowocześni ludzie. Natalka jako jedyny mały gość umilała nam to spotkanie swoimi piosenkami i opowiadaniami :).

 

 03.11.2012 – Pierwsze spotkanie z Alankiem

Natalka długo musiała czekać na ten dzień, a wszystko przez moją chorobę. Jak tylko się wyleczyłam od razu pomaszerowałyśmy w odwiedziny do Alanka i cioci Ani. Natalka zachwycona maluszkiem, cały wieczór stała przy łóżeczku i czekała kiedy Alanek otworzy oczka. Oczywiście nie obyło się bez potrzymania na rączkach, dumna i blada pozowała do pamiątkowego zdjęcia :). W domu tradycyjnie miałam pogadankę na temat rodzeństwa ;).

 

15.11.2012 – Skarbiec króla jegomości

Dzisiaj Natalka była razem z klasą na wycieczce w Zamku Królewskim. Na początku stwierdziła, że będzie nudno, bo w zamku już była dwa razy, ale wróciła bardzo zadowolona. Miałam przyjemność towarzyszyć im na tej wycieczce i mi samej bardzo się podobało. Pani opowiadała w bardzo przystępny sposób o obrazach, porcelanie, insygniach władzy Króla i innych jego skarbach, a dzieci słuchały z wielką uwagą. Natalki klasa to bardzo fajne i grzeczne dzieci, nie to co w przedszkolu :P.

 

18.11.2012 – Urodziny Kamilki

W niedziele wspólnie z najbliższą rodziną i przyjaciółmi świętowaliśmy urodziny kuzyneczki Kamilki. Impreza była super, dzieci pod czujnym okiem opiekunek szalały na ogromnej Sali. Znalazły chwilę na poczęstunek, którym była uwielbiana przez wszystkich pizza. Natalka niechętnie wracała do domu, poszalałaby jeszcze 2 godziny co najmniej ;)).

 

 29.11.2012 – Spotkanie z panią psycholog

 Dzisiaj Natalka była na spotkaniu z Panią psycholog. Pani psycholog diagnozowała ją na moją prośbę, ponieważ od jakiegoś czasu Natalka wymiotuje przed pójściem do szkoły, ma to miejsce tylko wtedy kiedy ma na rano :(. Mam nadzieje, ze razem z panią psycholog uda nam się jej jakoś pomóc.

 

06.12.2012 – Mikołajki

  Dzisiaj imieniny Mikołaja, z tej okazji jak co roku, jubilat odwiedził Natalkę w nocy i podrzucił jej kilka drobiazgów. Natalka pod łóżkiem znalazła wymarzoną lalkę MH Robecce, strój MH Lagoony Blue, który będzie jak znalazł na bal przebierańców oraz notesik, oczywiście też MH. W szkole przez cały dzień chodził Mikołaj, odwiedzał poszczególne klasy i rozdawał drobne upominki oraz słodycze. .

 

08.12.2012 – Urodziny Kajetana i spotkanie z kuzynostwem

Dzisiaj wspólnie z kuzynem Natalki, a moim chrześniakiem, Kajetanem świętowaliśmy jego 8 urodziny. Impreza była na Sali zabaw, dzieci bawiły się bardzo dobrze, były tańce i różne konkurencje sportowe. Ciocia Jola jak zawsze zaskoczyła nas pięknym tortem w kształce boiska.

Wieczorem poszliśmy na imieniny do cioci Wiesi, gdzie Natalka spotkała się z Wiktoria, Alanem i Oliwką. Dzieciaki bawiły się bardzo ładnie, starsze opiekowały się młodszymi. Wieczór zaliczamy do bardzo udanych.

 

 18.12.2012 – Szkolne Jasełka

Dzisiaj wspólnie z Babcią Grażynką poszłyśmy na Jasełka przygotowane przez Natalki klasę. Przedstawienie było REWELACYJNE!!! Dzieciaki mimo chorób i nieobecności stanęły na wysokości zadania i pięknie wystąpiły. Było wspólne śpiewanie, rapowanie i mnóstwo śmiesznych akcentów. Rodzice występ nagrodzili ogromnymi brawami, a dzieciaczki w podziękowaniu zabisowali najlepszy fragment przedstawienia.

 

ŚWIĄTECZNY CZAS

 

24.12.2012 – Wigilia

Tegoroczną Wigilię spędzaliśmy u cioci Joli, jak zawsze ciocia stanęła na wysokości zadania i przygotowała przepyszne dania. Czas mijał błyskawicznie, było gwarno i wesoło, a dzieci co chwila dopytywały się o Mikołaja. Czerwony jegomość zupełnie niepostrzeżenie podrzucił prezenty pod choinkę. Radość była ogromna, chociaż przez chwilkę Natalka miała stres, bo każda paczka, którą złapała w łapki była podpisana innym imieniem niż jej ;). Dotarła w końcu do swoich prezentów i przy rozpakowywaniu był wielki pisk, bo Mikołaj spisał się na medal i w ten o to sposób kolekcja Monster High wzbogaciła się o kilka rzeczy :). Natalka dostała wymarzony samochód, łóżko i dwie nowe lalki.

Mikołaj odwiedził nas także w domu, gdzie na każdego domownika czekał drobny upominek :). Natalka dostała zestaw Pet Shop, Natalkowy portfel, Babcia zegarek, Dziadziuś pasek i wodę po goleniu, a ja perfumy.

 

 25.12.2012 – Boże Narodzenie

 
Dzień zaczęliśmy od rodzinnego śniadania, następnie udaliśmy się do kościoła na mszę dla dzieci. Ksiądz Albert świetnie prowadzi mszę, nawet dorośli stoją z uśmiechami na buzi ;). Jak co roku był tort urodzinowy dla Pana Jezusa, bo w końcu to jego urodziny :). Na obiad udaliśmy się do Babci Celiny, było bardzo miło i rodzinnie, nawet dzieciaki postanowiły w czasie świąt się nie kłócić, do domu wróciliśmy wieczorem.

 

 26.12.2012 – Drugi dzień świąt

 Dzień ten jak co roku spędziliśmy z naszymi przyjaciółmi. W tym roku spotkaliśmy się w powiększonym składzie, bo Aneta  i Ania były z dzieciaczkami. Natalka jak zawsze super bawiła się z Oliwką, Alanek spał, a Mariszonek troszkę rozrabiał. Dzień zaliczamy do jak najbardziej udanych :).

 

31.12.2012 – Szaleństwo sylwestrowej nocy :)

Sylwestra spędziliśmy z naszymi przyjaciółmi na domówce u Ewy i Mariusza. Jak zawsze śmiechu było co nie miara, bawiliśmy się szampańsko do 2 w nocy ;). Natalkę i Oliwkę dopadło zmęczenie i trzeba było zakończyć imprezę. Babcia Grażynka z dziadkiem Jankiem mieli imprezę w domu, więc po położeniu Natusi spać imprezowaliśmy dalej :).

Nowy rok spędziliśmy również z naszymi przyjaciółmi, bo jak zawsze przygotowałyśmy z dziewczynami jedzenia na dwa dni ;p.

Komentarzy: 1 (Komentarze)


 

 

 

24.09.2012 – Pierwsza klasówka

Dzisiaj Natalka pisała pierwszą w swoim życiu klasówkę :). Klasówka to może dość mocno powiedziane, był to krótki test z kilkoma poleceniami typu: narysuj nad stołem obraz a pod stołem kwiatek, największy przedmiot pomaluj na niebiesko a najmniejszy na czerwono itp. Natalka dostała piątkę, sprawdzian przyniosła do domu, żebym podpisała ocenę. Nasza mała uczennica uczy się pisać swoich pierwszych literek i poznaje zasady łączenia ich ze sobą. Umie już pisać O, A, E i z każdym dnie wychodzi jej to coraz lepiej :). Zapał do odrabiania lekcji póki co jej nie minął i mam nadzieje, że tak już zostanie.

 

Komentarzy: 4 (Komentarze)


 

 

 

17.09.2012 – Wycieczka za miasto

Natalka poszła na rano do szkoły, więc mieliśmy całe popołudnie wolne, Natalkowy ostatni dzień na urlopie, pogoda piękna, więc żal byłoby nie wykorzystać tego :). Zaraz po obiedzie wybraliśmy się nad Zalew Zegrzyński do Portu Pilawa, gdzie Natalka podziwiała zwierzątka takie jak świnki wietnamskie, dziki, konika itp., a także piękne łodzie, które robiły nie tylko wrażenie na Natalce :). Znalazła się też chwila na szaleństwa na placu zabaw. Dzień spędziliśmy bardzo miło i żal nam, że lato się kończy, a jesień i zima zbliżają wielkimi krokami :(.Komentarzy: 0 (Komentarze)


 

 

 

10-16.09.2012 – Wspólny czas

Tydzień minął nam bardzo rodzinnie, ale i pracowicie. Pogoda była ładna więc wspólnie z Natalkowym wzięliśmy się za malowanie ogrodzenia. Natalka po powrocie ze szkoły odrabiała lekcje, a potem szalała na hulajnodze, w towarzystwie Kuby, naszego sąsiada.

Kolejny tydzień w szkole był kolejnym pasmem sukcesów naszej małej uczennicy. Natalce podoba się coraz bardziej, ma coraz więcej koleżanek, a i kolejne piątki sprawiają jej ogromną radość :). Kolekcja jej wzbogaciła się o cztery 5, w tym jedna z plusem i dwie 6 :). Nie ukrywam, ze my rodzice pękamy z dumy ;). Natalka w związku z tym dostała na zachętę do dalszych sukcesów lalkę Monster High, wymarzoną i wyczekaną Kicie :).

Weekend spędziliśmy częściowo na działce. Zaraz po szkole pojechaliśmy po babcię Grażynkę do pracy i razem ruszyliśmy na działkę. Składaliśmy basen, bo już chyba kąpieli nie będzie ;), sadziliśmy kwiatki i korzystaliśmy z ładnej pogody :). Do domu wróciliśmy w sobotę wieczorem, ponieważ w niedziele szliśmy na urodziny Oli. Niedziela minęła bardzo przyjemnie, rano byliśmy na mszy, gdzie ksiądz Albert poświęcił dzieciom plecaki i przybory szkolne, żeby im dobrze się wiodło w tym roku szkolnym :). Pogoda dopisała, więc na urodzinach dzieciaczki szalały na podwórku, grały w piłkę i jeździły na hulajnogach pod czujnym okiem starszego kuzynostwa, do domu wróciliśmy wieczorem pozytywnie zmęczeni :).Komentarzy: 1 (Komentarze)


 

 

 

09.09.2012 – Rodzinna niedziela

Natalkowy wrócił w sobote do domu, ma cały tydzień wolny, więc będziemy cieszyć się swoim towarzystwem :). Niedziele spędziliśmy bardzo miło i rodzinnie. Zaczęliśmy od mszy św. na którą wybrałyśmy się z babcią Grażynką, wracając wstąpiłyśmy na lody. Następnie w towarzystwie dziadków pojechaliśmy do Serocka na obiad, który był przepyszny. Natalka wyszalała się na placu zabaw, a my pogadaliśmy sobie w spokoju.

Niedziela to także dzień odwiedzin, najpierw przyjechała moja kuzynka prosić nas na wesele, a potem Natalkowa chrzestna z rodzinką. Natalka zabawiała Marikę, a my gadaliśmy, gadaliśmy i jeszcze raz gadaliśmy ;).

Komentarzy: 0 (Komentarze)


 

 

 

04-07.09.2012 – Pierwszy tydzień szkoły

Pierwszy tydzień za nami, do tego udany tydzień :). Natalka dzielnie maszerowała do szkoły, jedynie denerwowała się pierwszego dnia, ale wróciła zadowolona, poznała nowe koleżanki i twierdzi, że szkoła jest super :). Nasza uczennica zaraz po powrocie „dumna i blada” zasiada do odrabiania lekcji, których w tym tygodniu było bardzo malutko, zobaczymy czy ten zapał utrzyma jej się na długo ;). Podsumowanie tygodnia to dwie piątki, jedna za prace domową, a druga za pracę na lekcji oraz trzy czerwone kropki za aktywność na lekcji (czerwone – dobre, czarne – złe) :).


Komentarzy: 0 (Komentarze)


 

 

 

03.09.2012 – Witaj szkoło!

Czas mija szybko, a nawet za szybko, pamiętam każdą minutę z dnia, w którym Natalka pomaszerowała do przedszkola, a dzisiaj rozpoczęliśmy kolejny etap w jej życiu, jakże ważny etap, czyli szkołę :).

Pierwsze wrażenie pozytywne, mimo porannego ogromnego stresu. Natalka przeraziła się ilością ludzi i brakiem kogoś znajomego w klasie. Całe szczęście okazało się, że z Natalką w klasie jest kolega z grupy. Pani zebrała dzieci w klasie a rodzicom podziękowała co znowu przeraziło Natalkę, ale kolejne zapewnienia, ze będę na nią czekać wystarczyło :).

Wieczorem byłam na zebraniu, które trwało 2,5 godziny. Mnóstwo informacji, ale wszystko wygląda bardzo fajnie, więc jestem dobrej myśli :).Komentarzy: 4 (Komentarze)


 

 

 

31.08.2012 – 10-ta rocznica ślubu
W miniony piątek świętowaliśmy z Natalkowym 10-tą rocznicę ślubu, z racji okrągłego jubileuszu postanowiliśmy zrobić małą imprezkę dla naszych najbliższych. Pogoda dopisała, więc grill był idealnym rozwiązaniem. Zaproszeni byli nasi rodzice, Natalkowego siostra z rodzinką i oczywiście nasi wspaniali i niezawodni przyjaciele. Impreza trwała do późnych godzin nocnych, dzieciaki szalały w rytm muzyki i nie tylko ;). Moi rodzice i nasi przyjaciele podarowali nam tort, który jak zawsze wyglądał rewelacyjnie a smakował jeszcze lepiej ;). Wariaci nasi kochani, nawet zorganizowali nam pierwszy taniec w rytm piosenki, jaką sobie wybraliśmy dziesięć lat temu :).

Komentarzy: 2 (Komentarze)


 

 

 

29.08.2012 – Merida Waleczna i klasa IA

Ostatnio obiecałam Natalce, że jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego wybierzemy się do kina, jak obiecałam tak zrobiłam. Wybrałyśmy się na Meridę Waleczną i pierwszy raz nie nudziłam się na bajce :). Natalka zachwycona, a ja sam wzruszyłam się na koniec ;).

Popołudniu wybrałyśmy się do Oliwki, po wypiciu kawy poszłyśmy z Oliwką i ciocią Ewą na plac zabaw, który w naszym mieście wybudowała Nivea. Dziewczynki szalały a my spokojnie mogłyśmy porozmawiać.

W drodze do domu zaszłyśmy do szkoły, zobaczyć listy klas. Natalka jest w klasie Ia i jej wychowawcą jest pani Jolanta Gut, która jest podobno bardzo fajna, ale wymagająca ;).

Komentarzy: 0 (Komentarze)


 

 

 

13-24.08.2012 – Urlopowanie na działce

Babcia Grażynka z dziadkiem Jankiem mieli urlop na który wybierali się na działkę, z racji delegacji Natalkowego, ja i Natalka przyłączyłyśmy się do nich.

Pierwszy tydzień niestety nie rozpieszczał nas pogodą, ale nie nudziłyśmy się. Grałyśmy w chińczyka i w karty, chodziłyśmy na spacery, wspólnie z dziadkiem paliłyśmy ognisko. W środę przyjechał Natalkowy do nas, a na weekend przyjechali ciocia Ania z wujkiem Andrzejem.

Drugi tydzień to już upały, upały i jeszcze raz upały :). Czas mijał błyskawicznie, Natalka prawie całe dnie spędzała w basenie, ja dzieliłam dzień na kąpanie, opalanie i dokarmianie Natuśki ;). W środę przyjechała do nas ciocia Agnieszka, a na weekend Natalkowy, więc było wesoło.

Komentarzy: 0 (Komentarze)


 


Archiwum:
2013 Styczeń
2012 Październik Wrzesień Lipiec Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty Styczeń
2011 Grudzień Listopad Październik Wrzesień Sierpień Lipiec Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty Styczeń
2010 Grudzień Październik Wrzesień Sierpień Lipiec Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty Styczeń
2009 Grudzień Listopad Październik Wrzesień Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty Styczeń
2008 Grudzień Listopad Październik Wrzesień Sierpień Lipiec Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty Styczeń
2007 Grudzień Listopad Październik Wrzesień Sierpień Lipiec Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty
 

 
 

2012-03-27
Natalka zapisana do szkoły, od września zasili grono pierwszoklasistów
 

2011-06-11
pierwsza rodzinna wycieczka rowerowa, Natalka oczywiście na dwóch kółkach :)
 

2011-06-02
wyrwana prawa mleczna jedynka, Natalcia w ten sposób straciła swój pierwszy ząbek :)
 

2011-05-29
Natalka zaczęła naukę jazdy na rowerze bez bocznych kółek :)
 

2011-05-25
Natalce wyrósł pierwszy stał ząb (dolna prawa jedynka)
 

2011-05-20
Natalka wzięła udział w I Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Wesołe Nutki" zorganizowanym przez jej przedszkole. Grupa Natalki została wyróżniona za swój występ :)
 

2011-05-06
Natalka wzieła udział w Konkursie Recytatorskim Twórczości Małgorzaty Strzałkowskiej
 

2011-04-16
Natusia rozpoczeła swoją przygodę z rolkami i idzie jej to całkiem dobrze
 

2011-04-06
Natalka wzieła udział w Konkursie Recytatorskim Twórczości Marii Konopnickiej
 

2011-01-11
5-te urodziny Natalki zorganizowane pierwszy raz w sali zabaw
 

2010-06-01
pierwsze i mam nadzieje ostatnie zapalenie ucha
 

2010-04-28
Spóźniony bilans 4-latka, Natalka mierzy 115 cm, waży 18,5 kg
 

2010-03-08
Natalka zachorowała na ospę :(
 

2010-03-08
Natalka zachorowała na ospę :(
 

2010-02-27
Pierwszy bal przebierańców, Natalka wystąpiła w stroju Królewny Śnieżki
 

2010-02-21
Natalka pierwszy raz na prawdziwym kuligu :)
 

2009-12-15
Impreza mikołajkowa w przedszkolu i pierwsze spotkanie z Mikołajem bez mamy i taty ;)
 

2009-11-11
Natalka pierwszy raz w kinie, a w dodatku film w 3D ;) bardzo jej sie podobało :)
 

2009-10-26
pierwsza wizyta u dentysty, Natalka ma pomarańczowa plombę w dolnej piątce :)
 

2009-05-19
Natalka dostała swój pierwszy rowerek i nauczyła się na nim jeździć :)
 

2008-12-02
Natalka zaczęła układać samodzielnie puzzle :)
 

2008-10-11
Natusia ma 2 lata i 9 miesięcy :) waży 14,5 kg i mierzy 99 cm :)) duża i mądra z niej panienka :)
 

2008-05-09
Natalka pożegnała pampersa całkowicie :)
 

2008-02-11
Bilans 2-latka... Natusia ma 92 cm i waży 12 kg
 

2008-01-01
Natusia pożegnała pampersa, a mama pęka z dumy
 

2007-11-15
No to sie nam panna rozgadała na dobre :), Natalka mówi bardzo dużo słówek, a nawet składa krótkie zdania :)
 

2007-08-11
Skończyłam 19 m-cy, mam 16 zęów, mówię coraz więcej słów, a także pięknie tańczę :)
 

2007-07-11
Skończyłam 1,5 roku :) i mam 11 zębów
 

2007-05-31
Mam 13 zębów, wyszły mij dwie górne trójki
 

2007-05-09
Weszłam po raz pierwszy sama na łóżko :)), mama nie wie czy się cieszyc czy może martwić :)
 

2007-05-03
Mam już 11 zębów (4 jedynki, 4 dwójki i 3 czwórki)
 

2007-05-02
Pierwszy raz piję soczek przez słomkę :))
 

2007-05-01
odwiedziłam drugi raz moich pradziadków i pierwszy raz bylam na naszej działeczce
 

2007-04-22
Nauczyłam się wchodzic samodzielnie do łożeczka
 

2007-03-26
Dzisiaj byłam na przekłuciu uszek :) i pierwszą noc spałam w swoim pokoju bez mamy i taty, ale było fajnie bo przespałam całą noc :)
 

2007-03-11
dzisiaj skończyłam 14 m-cy i wyszedł mi 8 ząb
 

2007-03-05
Pierwszy raz w życiu miałam gorączke :((((
 

2007-02-27
Opanowałam zupełnie samodzielne picie z niekapka :)))
 

2007-02-20
Udało mi się zasnąć bez smoczka :))
 

2007-02-12
Poznała mojego nowego kolegę Wiktorka
 

2007-02-08
Nauczyłam sie schodzic z łóżka :)))
 

2007-01-31
Umiem sama wstawać na środku pokoju :)))
 

2007-01-13
Dzisiaj było moje pierwsze przyjęcie urodzinowe, było super :)))
 

2007-01-11
Obchodze swoje pierwsze urodzinki :)))
 

2007-01-01
Pożegnałam się z maminym cycuniem :(((
 

2006-12-25
Chodzę sama :))))
 

2006-12-09
Zaczynam chodzić trzymana tylko za ubranie, bo za raczki juz nie chcę
 

2006-11-02
Stawiam pierwsze kroczki trzymana za jedną rączkę
 

2006-10-20
Opanowałam samodzielne siadanie
 

2006-10-13
Zaczełam raczkować
 

2006-09-14
Pojechałam z rodzicami do Zakopanego
 

2006-07-30
Wyszedł mi pierwszy ząbek
 

2006-07-15
Zaczełam sama siedzieć :) w tym czasie tez byłam na pierwszych wakacjach nad morzem :))
 

2006-05-28
Zostałam ochrzczona
 

2006-01-11
Najpiękniejsze wydarzenie w życiu moich rodziców - przyszłam na świat
 

2005-05-06
Rodzice dowiedzieli się, że za jakieś 8 miesięcy ich rodzina powiększy się o najukochańszą osóbkę :)))
 

2002-08-31
Tego dnia rodzice ślubowali sobie miłość, która trwa i trwać będzie aż do końca świata :)))
 

2001-12-26
Oficjalne zaręczyny rodziców
 

2000-04-13
Od tego dnia między rodzicami zaiskrzyło :))
 

1981-03-10
Na świat przyszła moja mamusia :)))
 

1979-04-24
Na świat przyszedł mój tatuś :)))
 

 

2008-01-01
Natalka powtarza dosłownie wszystko i składa pięknie zdania, a także zadaje milion pytań :)

2007-08-20
siemasz, boje, ciuchcia

2007-08-12
Mówię siama=sama, masz i Jaluś=Jaruś, imię mojego tatusia

2007-08-11
Nauczyłam się zmiekczać wyrazy i teraz mówię: mamuś, tatuś, babuś i dziadziuś itd.

2007-08-01
Mówie już daj, kółko, oko, niunia i łała=lala

2007-04-18
Mówię dam i tam, mniam mniam jak mi coś smakuje i Jaja co znaczy Jarek

2007-03-05
Nauczyła sie mówić "sieść" - cześć, "ciocia", "Siasia" lub "Kaka" co oznacza Kasia, czyli imię mojej mamy :)))

2007-02-21
Nauczyłam sie nasladować pieska (au, au), krówkę (buuu jak narazie :)) i owieczkę (beee)

2007-02-13
Mówię "nana", co znaczy niunia, a mówię tak o sobie

2007-02-09
Mam prawie 13 m-cy i mówię: mama, tata, baba, dziadzia, dzidzia, da (daj), ta (tak), am am, pa pa 

 

Moją stronę odwiedziło 182423 gości.