Smyki.pl - masz dziecko? pokaz je swiatu! Smyki.pl - masz dziecko? pokaz je swiatu!
Strona glowna Strona o mnie Galeria Pomoc Ksiega gosci Podziękowanie

Informacje z 2011.9:2011-09-20 21:40

20-lecie Regionalnej Fundacji Pomocy Niewidomym.

Ostatnio byłem na imprezie z okazji 20-lecia działalności "Regionalnej Fundacji Pomocy Niewidomym", która odbyła się na terenie "Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie". Pierwszą wielką atrakcją były występy artystyczne przygotowane przez poszczególne placówki Fundacji, w których występowały grupy teatralne złożone z osób niepełnosprawnych. W jednym z takich przedstawień, w "Małym Księciu" wystąpiła moja koleżanka Agnieszka, która grała w nim główną rolę. Wypadła świetnie i dostała mnóstwo braw. Pozostali aktorzy też dali z siebie wszystko. Było widać, że świetnie się przy tym bawią.
Organizatorzy przygotowali również wiele dodatkowych atrakcji: gry i zabawy dla dzieci, zamek dmuchany, występy clownów, przejażdżki konne i bryczkami.
Były także różne pokazy: Straży Pożarnej (bardzo widowiskowe, każdy przecież kiedyś chciał być strażakiem), patrolu konnego policji (m. in. super efektowne skoki przez przeszkody) oraz psów policyjnych. Cały czas bawił się z nami Sznupek czyli przesympatyczna maskotka.
A jak ktoś zgłodniał było jedzenie z grilla, które smakowicie wyglądało i jeszcze lepiej pachniało, mimo wszystko jednak się nie skusiłem.
Dla mnie największą atrakcją na którą czekałem był koncert Majki Jeżowskiej. Mam chyba wszystkie jej piosenki i często ich słucham, bo są to jedne z moich ulubionych. Więc usłyszenie ich na żywo było niesamowitym przeżyciem. Było bardzo głośno i wesoło.
Świetnie się bawiłem, ciągle się śmiałem, tańczyłem z mamą, a w nagrodę dostałem zdjęcie z autografem. Pani Majka była nawet tak miła, że zrobiła sobie ze mną zdjęcie tylko, że ja w tym czasie... zasnąłem. Chyba za dużo wrażeń na raz, ale zdjęcie-pamiątkę mam.
Do tego wszystkiego dopisała pogoda, więc można uznać ten dzień za bardzo udany, z mnóstwem wrażeń i świetnej zabawy z przyjaciółmi. Pozdrowienia dla Agnieszki, Jessiki i Piotrusia, którzy bawili się razem ze mną.

PS
Zdjęcia z imprezy znajdziecie w mojej galerii (archiwum - wrzesień).

Komentarzy: 0 (Komentarze)