Smyki.pl - masz dziecko? pokaz je swiatu! Smyki.pl - masz dziecko? pokaz je swiatu!
Strona glowna Strona o mnie Galeria Pomoc Ksiega gosci Podziękowanie

Informacje z 2012.9:2012-09-22 15:30

Tomek przedszkolakiem


Wakacje minęły dość szybko i przyznam się bardzo pracowicie.Ani się obejrzałem,a już połowa września za nami.
Hmmm.... wrzesień.
Muszę o tym napisać,bo to bardzo ważny moment w moim życiu.Otóż od września jestem sobie przedszkolakiem.
6 w czwartek odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013,a co za tym idzie dzień otwarty dla rodziców.Taki jest zwyczaj w OREW-ie do którego zostałem przyjęty.
Pojechaliśmy wszyscy,aby zobaczyć jak to będzie,do jakiej grupy trafiłem i jakie zajęcia będę miał.No i tak ogólnie,aby zobaczyć ośrodek z innej strony.Jak wiecie jestem już tam rehabilitowany od 3 miesiąca życia.No,ale do tej pory to ja tam jeździłem z mamą i po ćwiczeniach wracałem.Teraz mama mnie zawozi i zostaję sam.
Jestem w grupie z elementami Peto.Wychowawcą jest pani Ula,pomagają jej panie Danusia pielęgniarka i Marysia opiekunka.W grupie jest nas ośmioro ,lecz tylko ja jestem dzieckiem leżącym.Ale i tak jest fajnie.
Przez jakiś czas będę tylko na gościnnych występach,tak 3-4 godzinki dziennie,abym się zaaklimatyzował i pozanał życie przedszkolaka.No od czegoś trzeba zacząć,nie prawdaż?
Tydzień mam bardzo pracowity.W poniedziałek jeżdżę na rehabilitację NDT,do logopedy i psychologa do SORO,we wtorek idę do przedszkola,w środę jadę do RFPN na terapię wzroku,rehabilitację NDT i muzykoterapię,czwartek i piątek idę do przedszkola.Dodatkowo po południu we wtorek lub w piątek jeżdzę na prywatną rehabilitację w kombinezonach TheraSuit.Do tego dochodzą planowane i te nieplanowane wizyty u specjalistów.Wszystko to jakoś godzimy i na razie dajemy radę to z mamą ogarnąć.
Popołudnia wykorzystuję na odpoczynek i zabawę w domu.No właśnie muszę jeszcze napisać o czymś fajnym.Na rozpoczęcie przedszkola tata zrobił mi huśtawkę ,taką samą jaka jest na sali SI.Teraz mam w domu dodatkowy sprzęt do ćwiczeń i zabawy jednocześnie.Mogę się wygodnie położyć i huśtać do woli.Jest to możliwe, bo huśtawka jest duża ,ma wymiary 110x70 cm.To lubię najbardziej,relaks pełną parą.
Weekend to czas odpoczynku i pełnej regeneracji sił,no i czas spędzony w domu.....z rodzicami.

P.S.
fotki jak zwykle będą w galeriiKomentarzy: 1 (Komentarze)