Smyki.pl - masz dziecko? pokaz je swiatu! Smyki.pl - masz dziecko? pokaz je swiatu!
Strona glowna Strona o mnie Galeria Pomoc Ksiega gosci Podziękowanie

Informacje z 2016.1:2016-01-29 17:03

Nakrętkowe zbiory

Dzisiaj byłam w Szkole Podstawowej nr 51 w Katowicach u naszych najwytrwalszych "zbieraczy " i takie oto zbiory zastałam.

Dla nas to niezwykła pomoc i jakże szlachetna. Serce się raduje ,że tak dzieciaki chętnie nakrętki dla Tomka przynoszą.

Choć teraz padam ze zmęczenia to jestem tak pozytywnie nastawiona ,że nic nie jest ważne. Mamy kolejne 250 kilogramów tego cennego surowca.

Drodzy Uczniowie ,Szanowni Rodzice najbardziej jak potrafimy Dziękujemy Wam za tak piękną pomoc. To dla nas bardzo ważne wsparcie i tak od serca płynące. Jesteście wspaniali ,a to co dla nas robicie jest bezcenne.

Dziękujemy Wam ,macie wielką moc pomagania heartheartheart

Dzisiaj szczególne podziękowania kieruję do Łukasza, Oktawii i Natalii ,którzy to bardzo mi pomogli przy pakowaniu tych zbiorów, aby je potem bezpiecznie przetransportować. Bardzo mi pomogliście i niezwykle sprawnie powierzone zadanie wykonaliście .Mogłam dzięki Wam bardzo szybko zająć się przepakowywaniem przywiezionych surowców. Jesteście fantastyczni heart

Pani Kasiu, nie wiem jak się mam Pani odwdzięczyć ?

Pani pomoc i wsparcie jest nieocenione. Jest Pani naszym dobrym Aniołem, który jest zawsze tam, gdzie trzeba.Dziękujemy serdecznie za wszystko tak po prostu od serca heartheartheart

W tym miejscu bardzo serdecznie Dziękuję też tym wszystkim ,którzy kolejne i kolejne pokłady korków dla Tomka przynoszą. Często zostajecie anonimowi ,bo tylko Wasze zbiory nakrętek widzimy . Wasza pomoc jest dla nas bardzo ważna . Dziękujemy heart

Mam też grupę takich najwierniejszych "zbieraczy ", którzy dwoją się i troją ,aby każdy korek zbiory Tomka zasilił . To dla nas cudowna sytuacja . Ania , Arek, Klaudia, Małgosia ,pani Aneta z SORO ,pani Małgosia, pani Mariola , pani Iwona ,Fizjolandia , sąsiedzi i znajomi z osiedla to dzięki Wam nasze zbiory rosną w siłę ,a nasza radość jest coraz większa. Dziękujemy ,że jesteście i nas wspieracie heartheartheart

Macie wielką moc pomagania smiley

Pozdrawiamy Wszystkich serdecznie

Tomek z mamąKomentarzy: 0 (Komentarze)

2016-01-25 20:56

Wracamy na rehabilitację

Byliśmy ...

Tak dzisiaj byliśmy pierwszy raz po ponad 1,5 miesięcznej przerwie na terapii w SORO w Katowicach .

Jak to w poniedziałki bywa terapia neurologopedyczna i NDT Bobath czyli rehabilitacja. Póki co smyk nadal śpi i regeneruje się ,bo słaby ,bardzo słaby .

Wszyscy to widzą gołym okiem co choroba zrobiła z jego wiotkim ciałem....

Musimy teraz bardzo mocno popracować ,aby choć trochę wrócić do formy sprzed choroby.

Jutro Tomek wraca do swojej szkoły w OREW i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiamy Wszystkich ciepło heartKomentarzy: 1 (Komentarze)

2016-01-18 22:46

Wielka moc 1%

1% ma wielką moc, czy podzielisz się nią z Tomkiem ?

On tego potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek.

W tym roku czeka nas sporo wyzwań, z którymi się musimy zmierzyć, a które ułatwią Tomkowi życie i które pomogą mu korzystać w pełni z codzienności.

Tomek jest coraz większy i cięższy, a co za tym idzie transport na rękach staje się coraz mniej wygodny, a czasami nawet bardzo trudny. Tomek w tej chwili waży 30 kilogramów i ma 120 cm wzrostu więc ogarnąć go jest po prostu coraz ciężej.

Z racji ,że mieszkamy na drugim piętrze bez windy musimy pomyśleć o likwidacji tej bariery. Schodołaz lub krzesełko przyschodowe to nie lada wyzwanie finansowe.

Kolejnym sprzętem jaki pomoże w codzienności to podnośnik sufitowy ,na którym Tomek mógłby się swobodnie przemieszczać między pokojami ,a nawet łazienką .

Oprócz tych nowych rzeczy, Tomek musi mieć zapewnione środki na preparaty,którymi jest karmiony, a które to nie są refundowane przez NFZ i niezbędną rehabilitację ruchową .

To miesięcznie koszt 2500 zł .

Bez tych środków nie ma życia .

Tak więc sami widzicie jaki ogrom funduszy jest potrzebny, aby Tomek mógł godnie żyć .

Prosimy zatem podzielcie się z nim swoim 1% podatku ,bo Was to nic nie kosztuje, a Tomek ma zapewnione środki na leczenie i rehabilitację oraz niezbędny sprzęt ułatwiający codzienność.

Wystarczy w swoim formularzu PIT uzupełnić dwie rubryki:

KRS : 0000362564

cel szczegółowy : Tomek DŁUGOSZ

Łatwe prawda ? Pomożecie i tym razem ?

Dziękujemy heart

Tomek z mamąKomentarzy: 0 (Komentarze)

2016-01-07 22:53

Urodzinowe wspomnienia

Znów życie miało inny scenariusz, niż bym tego chciała.

Wczoraj dosłownie padłam na twarz, bo znów choroba wygrała ...

Dodatkowa porcja leków i jest nieco lepiej. Wracam i podnoszę się ,bo muszę ....nie dam się i tym razem. Nie byłabym sobą. Muszę coś napisać...

Urodzinki Tomka to znów kolejny i jakże fantastyczny dzień. Dzień pełen atrakcji, wzruszeń, niespodzianek i niesamowitych emocji.

Ale nie był by taki, gdyby nie Wy Wszyscy. Bo to za Waszą sprawą ten dzień się tak udał. Wysłaliście nam tyle pozytywnych emocji, że nie mogło być inaczej.

Dziękujemy Wam za wszystkie piękne kartki z życzeniami jakie Tomek od Was otrzymał i otrzymuje nadal (będzie obszerna relacja ,ale muszę nad tym jeszcze posiedzieć)heart

Dziękujemy za wszystkie "wkładki " jakie w tych kartkach się znalazły. Były i takie właśnie miłe i zaskakujące dla mnie załączniki do życzeń w środku. Wykorzystamy je oczywiście na najpilniejsze potrzeby Tomka heart

Dziękujemy za wszystkie życzenia składane na FB ,wysłane SMS lub w mailu heart

Ten dzień to także dzień wielkich niespodzianek jakie dla Tomka przygotowaliście. A czego ja zupełnie się nie spodziewałam. Ach,ale się działo.

Tomek dostał piękne prezenty,a wiem,że jeszcze kilka dostanie laugh

Smyk mimo choroby cieszył się i całym swoim ciałem pokazywał swoją radość. Dla niego to też było coś wyjątkowego i niezapomnianego .

Dziękujemy Robertowi Faryna za taką wielką niespodziankę jaką po raz kolejny dla Tomka przygotowałeś.

Już za kilka dni się pochwalimy co dostał. To dla nas wielkie wyróżnienie. Jesteś fantastyczny ,a to co dla nas robisz jest niesamowite heartheartheart

Dziękujemy Fundacji Pomóc Więcej i pani Sylwii Roman, za kolejną udaną akcję tym razem urodzinkową. Tomek dostał piękny prezent i jakże praktyczny, z którego nie lada się ucieszył. Mało tego paczka idealnie pomimo tylu dni wolnych dotarła w dzień jego urodzin.

Dziękujemy Wszystkim osobom, które wpłaciły Tomkowi pieniążki, aby ten prezent mu zakupić. Jesteście niesamowici, bo macie wielką moc pomagania. Dziękujemy serdecznie heartheartheart

Dziękujemy Cioci Magdzie i jej fantastycznej Rodzince, za koleją niespodziankę i piękny prezent urodzinowy. To było dla nas ogromne zaskoczenie i szok. Po raz kolejny dostaliśmy tyle miłości i serdeczności, że nie wiem co napisać. To takie miłe i jakże wyjątkowe. Tomek dzielnie będzie swoje rączki ćwiczył i kolejne zdolności zdobywał smiley

Jesteście niesamowici. Dziękujemy Wam pięknie heartheartheart

Dziękujemy pani Katarzynie Cyba-Lisowska za wielkie serce jaki nam Pani oddaje . Kolejna akcja dla Tomka i kolejny sukces smiley

Tomek w dniu swoich urodzin dostał tajemniczą przesyłkę, a w niej piękne kartki urodzinowe wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 51 w Katowicach. Sami zobaczcie jak się cieszył i jaki był jednocześnie zdziwiony. To takie niesamowite i wyjątkowe zarazem .

Dziękujemy Wam za tak miły gest i taką niespodziankę heartheartheart

Dziękujemy pani Kasi i jej rodzinie szczególnie za wytrwałość we wspieraniu nas heartheart

Dziękujemy Wam wszystkim za to ,że jesteście i że nas wspieracie w każdej akcji ,bo to dla nas bardzo znaczy. Mieć tyle fantastycznych osób wokół to większa radość niż wygrać w Lotto.

Dziękujemy Wam za to heartheartheart

Pozdrawiamy Was Wszystkich bardzo serdecznie smiley

Tomek z mamąKomentarzy: 1 (Komentarze)

2016-01-05 07:25

9 Urodzinki Tomka

 

 Synku !

Samych szczęśliwych dni w życiu,

uśmiechu na twarzy,

słonecznych promyków w pochmurne dni,

lata zimą i wiosny jesienią,

to, o czym marzysz, by się spełniło,

a czego pragniesz, by Twoje było.

Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata.

Dla Ciebie ciepło słonecznego lata.

Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.

Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie.

Dla Ciebie kwiatki kolorowe. I marzenia deserowe...

Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza,

bo jesteś słodkim aniołkiem,

który wciąż do radości zmusza!

STO LAT KOCHANY !!!!! heart

 Komentarzy: 0 (Komentarze)

2016-01-01 01:13

Szczęśliwego Nowego Roku

 


Niech się spełnią świąteczne życzenia:

te łatwe i trudne do spełnienia.

Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale.

Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku, tego życzę w Nowym Roku.


Tomek z mamą

 

        

 Komentarzy: 0 (Komentarze)