Smyki.pl - masz dziecko? pokaz je swiatu! Smyki.pl - masz dziecko? pokaz je swiatu!
Strona glowna Strona o mnie Galeria Pomoc Ksiega gosci Podziękowanie

Informacje z 2016.2:2016-02-28 15:51

1 procent,a znaczy tak dużo

Twój 1% to wielki gest w stronę Tomka.

Dzięki niemu ma on szansę na bycie szczęśliwym chłopcem.

Jak to ?

Bo systematyczna rehabilitacja i wielowymiarowa terapia powoduje,że organizm jest w dobrym stanie,a co za tym idzie i uśmiech z buzi nie znika laugh

Dobra forma fizyczna Tomka to i lepsze samopoczucie czyli SZCZĘŚCIE heart

Dziękujemy za wsparcie heart

KRS : 0000037904

cel szczegółowy : 8455 DŁUGOSZ TOMASZKomentarzy: 0 (Komentarze)

2016-02-24 20:22

Laurki dla Tomka -kolejna przesyłka

Ojej,zobaczcie co się u Tomka dzieje smiley

Taka oto niesamowita przesyłka dzisiaj dotarła. Uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Przedszkola Akademia Talentów w Zielonej Górze z okazji Światowego Dnia Chorego tyle cudownych życzeń i serdeczności dla Tomka wysłali.

Ale sytuacja ,czadowa co ?

Drodzy Uczniowie , Kochane dzieciaki ,to dla nas piękny i jakże wyjątkowy gest. To dla Tomka szczególnie wyraz wielkiej sympatii i wielkiego wsparcia w jego zmaganiu z chorobą. Niezwykle to dla nas ważne ,szczególnie teraz kiedy Tomek nadal zmaga się z zapaleniem oskrzeli . Tyle ciepłych słów i tyle fantastycznych życzeń sprawiło ,że od razu smyk lepiej się poczuł. A radości przy otwieraniu koperty i potem oglądaniu wszystkich nadesłanych przez Was prac nie było końca. Niemal całe przedpołudnie spędziliśmy na czytaniu wszystkich laurek. Dziękujemy Wam bardzo serdecznie . Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna,kto tylko choćby ciepło o Tomku pomyślał .To dla nas wielkie wsparcie i bardzo potrzebne. Jesteście wspaniali ,a Wasza moc jest wyjątkowa heart

Dziękujemy Wam pięknie . Życzymy Wam wielu sukcesów w szkole i oczywiście samych szóstek. Tomek przybija Wam piątkę yesyesyes

Nie było by tej fantastycznej akcji ,gdyby nie zaangażowanie i wielkie serce pani Eweliny, która to nas wspiera i zawsze o Tomku pamięta. Jest Pani wyjątkowa ,a to co Pani robi jest niesamowite. Dziękujemy od serca heart

Pozdrawiamy Was wszystkich bardzo ciepło

Tomek z mamą

P.S wszystkie laurki są w GALERII zapraszamyKomentarzy: 0 (Komentarze)

2016-02-19 22:41

Laurki dla Tomka

Dzisiaj taka fantastyczna przesyłka do Tomka dotarła smiley

Z okazji Światowego Dnia Chorego uczniowie ze Szkoły Podstawowej im.Leona Kruczkowskiego w Cigacicach taką oto niespodziankę po raz kolejny smykowi przygotowały .

O,rany jakie to fantastyczne i takie wzruszające jednocześnie heart

Drogie Dzieciaki ,w imieniu swoim ,a przede wszystkim Tomka chcemy Wam bardzo serdecznie podziękować za tak piękną niespodziankę jaką dla niego przygotowaliście. Dla nas to niezwykle ważny gest i bardzo wzruszający. Szczególnie teraz kiedy Tomek znów jest chory i walczy po raz kolejny z masywnym zapaleniem oskrzeli. Nawet nie wiecie jak on się cieszył kiedy dzisiaj listonosz nam Wasze listy przyniósł . Zabraliśmy się zaraz do czytania i oglądania ,a śmiechom Tomka nie było końca. Wasze prace bardzo mu się podobały ,a ja mu wszystkie Wasze życzenia i pozdrowienia czytałam i to wielokrotnie .Bo na pytanie czy chowamy listy do pudełka Tomek sygnalizował, że nadal mam czytać. Więc siedzieliśmy i chłonęliśmy całą tą pozytywną energię ,którą mu wysłaliście w Waszych cudownych pracach. To dla Tomka wielka frajda ,że wszystkie prace sami wykonaliście . On dodatkowo swoimi chorymi rączkami każdej dotykał i cieszył się z każdego wypukłego elementu ,który jest na Waszych pięknych laurkach. Tyle frajdy dawno Tomek nie miał . A teraz dzięki Wam i pięknym życzeniom mamy nowe pokłady pozytywnej energii do walki z tym paskudztwem .

Jeszcze raz Wszystkim Wam Kochani uczniowie Dziękujemy heartheartheart

Wszystkim razem i każdemu z osobna ,kto karteczkę dla Tomka przygotował. Jesteście niesamowici. Życzymy Wam samych szóstek i wielu sukcesów w nauce smiley

Na szczególne podziękowania zasługuje Pani Ewelina Łoś, która całą akcję dla Tomka wymyśliła .Nad którą czuwała i dopilnowała ,aby tak fantastyczna przesyłka do Tomka dotarła.

Pan Ewelino ,nasze wzruszenie jest wielkie ,a wdzięczność trudna do opisania słowami.Bo po raz kolejny pamiętała Pani o Tomku. Pani pomoc i wielkie serce są dla nas czymś wyjątkowym. To co Pani dla nas robi i jak nam pomaga jest piękne . Dziękujemy za to z całego serca heart

Chwilo trwaj bym powiedziała ....

Pozdrawiamy Was Wszystkich bardzo ciepłosmiley

Tomek z mamą

P.S wszystkie laurki na zdjęciach są w GALERII zapraszamyKomentarzy: 0 (Komentarze)

2016-02-01 18:15

Wielka moc 1%

1% ma wielką moc, czy podzielisz się nią z Tomkiem ?

On tego potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek.

W tym roku czeka nas sporo wyzwań, z którymi się musimy zmierzyć, a które ułatwią Tomkowi życie i które pomogą mu korzystać w pełni z codzienności.

Tomek jest coraz większy i cięższy, a co za tym idzie transport na rękach staje się coraz mniej wygodny, a czasami nawet bardzo trudny. Tomek w tej chwili waży 30 kilogramów i ma 120 cm wzrostu więc ogarnąć go jest po prostu coraz ciężej.

Z racji ,że mieszkamy na drugim piętrze bez windy musimy pomyśleć o likwidacji tej bariery. Schodołaz lub krzesełko przyschodowe to nie lada wyzwanie finansowe.

Kolejnym sprzętem jaki pomoże w codzienności to podnośnik sufitowy ,na którym Tomek mógłby się swobodnie przemieszczać między pokojami ,a nawet łazienką .

Oprócz tych nowych rzeczy, Tomek musi mieć zapewnione środki na preparaty,którymi jest karmiony, a które to nie są refundowane przez NFZ i niezbędną rehabilitację ruchową .

To miesięcznie koszt 2500 zł .

Bez tych środków nie ma życia .

Tak więc sami widzicie jaki ogrom funduszy jest potrzebny, aby Tomek mógł godnie żyć .

Prosimy zatem podzielcie się z nim swoim 1% podatku ,bo Was to nic nie kosztuje, a Tomek ma zapewnione środki na leczenie i rehabilitację oraz niezbędny sprzęt ułatwiający codzienność.

Wystarczy w swoim formularzu PIT uzupełnić dwie rubryki:

KRS : 0000037904

cel szczegółowy : 8455 DŁUGOSZ TOMASZ

Łatwe prawda ? Pomożecie i tym razem ?

Dziękujemy heart

Tomek z mamąKomentarzy: 0 (Komentarze)