A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Gry i zabawy > ZABAWKA DLA SZEŚCIOLATKA

09-08-2007 20:45:14

Chcialam kupic cos dla 6cioletniego chrzesniaka, ale pojecia nie mam co teraz jest na topie dla takiego malucha. POMÓŻCIE PROSZE ))

10-08-2007 20:53:50

Mój sześciolatek otrzymał w tym roku na urodziny królika miniaturowego (żywego ozywiście). Był zachwycony, ale wiadomo to trzeba ustalić wczesniej z rodzicami (bo to najprawdopodobniej mama by musiała sprzątać po nim ;-) ). Ale za to baaaardzo ją kocha. :D

23-04-2008 14:12:49

może sprawdź tam zabawki edukacyjne, ja tam kupuje zabawki i jestem zadowolona

23-01-2015 09:06:03

Jeśli Twoje dziecko ma dostęp do komputera albo tableta polecam serdecznie polecam grę służącą do tworzenia własnych bajek - bajkotwory.pl
Naprawdę moja 6 letnia córka uwielbia się tym bawić, a do tego gra jest tak prosta, że nie potrzebuje niczyjej pomocy wiec ja jestem tylko widzem gotowych bajek

24-02-2015 15:59:24

Może jakąś super gre rozwijającą?

17-04-2015 12:41:39

Kup dziecku zdalnie sterowany samochodzik. Albo jakąś gre edukacyjną na komputer.

28-04-2015 18:16:49

Polecam piękne Tipi od littleNomad!
Produkty POLSKIE, ekologiczne, super zabawka dla dzieci od 1-12 lat, sama chętnie bym się tam schowała
http://littlenomad.pl/

16-02-2017 16:06:05

A widzieliście dostępną na https://www.klockidlaciebie.pl/ ofertę klocków lego? Wedlug mnie świetna zabawka dla dzieci w tym wieku, jak i w każdym innym. Sprawdźcie sami, myślę, że oferta naprawę dobra.

Kluby > Fora > Gry i zabawy > ZABAWKA DLA SZEŚCIOLATKA

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331170 | Liczba zdjęć: 1543810 | Liczba komentarzy: 2491334 | Liczba wpisów na forum: 123687 | Aktywnych blogów: 23900

Do góry