A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > Zaparaszam wszytkich którzy mają COREL

02-08-2008 22:14:43

Witajcie! Ja wszystkie swoje prace robię w corelu. Mój facet kupił go w sklepie, także postanowiłam, że nie będę szukać piratów, skoro mam w domu orginalny.
Na samym początku było cięzko do tej pory się uczę czegoś nowego. Czytam wasze fora, ale mało mam w nich pomocy, bo przeważnie nikt nie pracuje w corelu, także zapraszam wszystkich chętnych posiadaczy tego cacka, może wspólnie co s poradzimy i nauczymy się czegoś nowego. Pozdrawiam

03-08-2008 10:29:37

Cytat "zuzia_k"

Czytam wasze fora, ale mało mam w nich pomocy, bo przeważnie nikt nie pracuje w corelu,

Tu sie z Toba nie zgodze ,wiele z nas pracuje w tym programie Raczej nie dzielimy sie na te pracujace w corelu i na te w adobe . Jesli jest jakis problem , pytanie, - to staramy sie udzilic odpowiedzi i dla PS i PSP a nawet dziewczyny pomagaja sobie przy gimpie czy photomixie. Wystarczy poczytac watek \"Jak zrobic scrapa ..\"
http://smyki.pl/libs/phpBB2/viewtopic.php?t=4595&start=0
mozna tam nauczyc sie nowych rzeczy , bez wzgledu na posiadany program

07-08-2008 21:35:54

Tak to prawda co napisała poprzedniczka moja sama czesto korzystałam z pomocy mam corela robiłam co nieco ale teraz nie mam czasu sie bawić a szkoda bo zabawa ta wciąga :D

Pozdrawiam wszystkich - Joanna - gg 3890325

http://wisienka2009.blogspot.com/

10-08-2008 14:24:14

oj wciąga, wciąga!!!Pozdrawiam

13-08-2008 09:30:24

Ja mam Corela

sylwia i dorian

Zapraszamy!: http://sylwia1982.smyki.pl/index.php

29-09-2008 23:19:51

Ha ha ha....i to jaaaaaak bardzo wciąga. Cale nocki zawalone a rano czlowiek nieprzytomny.
Ja równiez pracuje w Corelu, w PSP XI :

28-10-2008 11:52:00

Mi niestety wyskoczył problem . wklejam fotki w ramki juz gotowe i wyskoczył mi dziś problem,gdyż nie mogę wkleic fotki......Nie podświetla mi się \"wkej jako nową warstwę\" Dlaczego ???

28-10-2008 15:57:09

A skopiowałaś najpierw fotkę? Jeśli nie ma nic w pamięci, to funkcja wklejania nie będzie aktywna.... zwracaj uwagę na warstwę- tę z której kopiujesz... bo mnie się tak zdarza czasem, ze jestem pewna, ze kopiuję co trzeba, a stoję na warstwie, na której nie mam nic...

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > Zaparaszam wszytkich którzy mają COREL

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331168 | Liczba zdjęć: 1543788 | Liczba komentarzy: 2491334 | Liczba wpisów na forum: 123686 | Aktywnych blogów: 23900

Do góry