A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > JAK ZROBIĆ SCRAPA - OD CZEGO ZACZĄĆ???

05-11-2009 20:15:16

każdemu się może zdarzyć

28-12-2009 13:27:24

Witam
ściągnęłam gotowe szablony do corel paint shop pro. Mam takie pytanie jak wstawić do nich zdjęcie bo jak to chcę zrobić to nie pasuje mi rozmiar zdjęcia do ramki,jak to zmienić?

30-12-2009 23:57:23

witajcie!
Mam PSP XII i kilka ściągniętych szablonów...Ja też mam pytanie odnośnie wstawiania zdjęć w gotowe szablony...
Jak to zrobić, bo kompletnie nie wiem jak pracować na tych warstach???!! co to jest warstwa rastrowa???
scrapbookingiem interesuję się od roku i jakoś mnie to zawiesza....

Pozdrawiam i dziękuję!

31-12-2009 00:49:29

Chodzi ci o to jak zrobic skrapa?

31-12-2009 11:33:16

Pauka, otwórz szablon i zdjęcie, które chcesz do niego wstawić. Potem kliknij prawym przyciskiem myszy na zdjęciu i wybierz kopiuj. Następnie przejdź na szablon i klikając prawym przyciskiem myszy wybierz 'wklej jako' i z listy która się otworzy wybierz 'nowa warstwa'. W ten sposób masz nałożone zdjęcie na szablon. Zazwyczaj zdjęcie powinno być pod szablonem i możesz je tam umieścić zamieniając kolejność warstw na liście warstw. I już masz gotowy scrap - teraz wystarczy zapisać.

03-01-2010 23:16:54

Agnieszka dziękuję za pomoc

no jeszcze proszę o wskazówki dotyczące pracy na warstwach...tzn. jak zmienić ich kolejność??? itp.

Wszystkiego Dobrego w Nowym 2010 Roku!!!!
Pozdrawiam

04-01-2010 22:32:05

Z boku ekranu masz okno 'Warstwy' i wszystkie warstwy, które utworzysz pojawiają się tam w postaci listy. Kolejność warstw możesz zmieniać klikając na daną warstwę i przeciągając ją w górę lub w dół. Im niżej umieścisz warstwę na liście tym niżej będzie ona umieszczona na obrazie.

Napisz czy się udało

30-01-2010 18:20:55

Cytat "Ruela"
Link do 30-dniowego triala programu Paint Shop Pro X PL
dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=810&t=12

Link do strony w języku polskim Scrapbooking by JPO, z której można nieodpłatnie (po zalogowaniu) pobierać scrapki gotowce.
www.incredi-lili.de/JPO/index.php

Hej jak ta strona działa??

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > JAK ZROBIĆ SCRAPA - OD CZEGO ZACZĄĆ???

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331168 | Liczba zdjęć: 1543788 | Liczba komentarzy: 2491334 | Liczba wpisów na forum: 123686 | Aktywnych blogów: 23900

Do góry