A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > JAK ZROBIĆ SCRAPA - OD CZEGO ZACZĄĆ???

21-06-2011 00:46:28

Witam ,jestem tu nowa i bardzo mnie interesuje scrapbooking tylko nie wiem jak mam to zrobić ,w tech chwili jestem zielona hehe,próbuję to robić ale mi nie wychodzi??? Mam program Photo Frame studio ,robiąc srap wklejam najpierw tło ,po tym chcę wkleić jakieś elementy i na końcu zdjęcie i nie wiem jak to zrobić co po kolei ...Proszę poradżccie mi bo strasznie się z tym męczę a bardzo mi na tym zależy!!! POzdrawiam

21-06-2011 07:18:04

hej
nie znam tego pragramu na którym pracujesz ale zapraszam na początek tego wątku tam jest wszystko opisane

Pozdrawiam wszystkich - Joanna - gg 3890325

http://wisienka2009.blogspot.com/

21-06-2011 15:29:18

A co z gotowymi ramkami ,jak wkleić zdjęcie do scrapa co trzeba dokładnie zrobić??

21-06-2011 18:02:51

hmm
zaznaczasz w gotowcu miejsce gdzie wkleić różdzką kopiujesz foto i wklej w zaznaczone miejsce

ale nie wiem jak to się ma do tego programu co ty na nim robisz

21-06-2011 23:21:42

A gdzie ta różdżka się znajduje...

22-06-2011 07:35:38

no własnie nie znam tego twego programu

ja tobie napisałam jak to jest w corelu że miejsce na gotowcu zaznaczam najpierw
potem kopiuję fotkę i wkleja sie w zaznaczone miejsce

chyba dobrze pamiętam bo wieki tego nie robiłam

24-10-2011 01:28:38

Witam ,to znowu ja z zapytaniem .Mam już program Corel PaintShop Pro X3 ,próbuję wstawić zdjęcie do gotowej ramki ;jeśli sobie z tym poradzę to zacznę robić swoje scrapy .Napiszę jak ten gotowiec wstawiam i proszę o odpowiedż czy dobrze zrobiłam .Najpierw otwieram gotowca ,kopiuję go i zamykam ,potym otwieram zdjęcie i klikam wklej jako nową warstwę -prawie się udaje ,przesuwam zdjęcie odpowiednio do ramki ,na końcu kopiuję i zapisuję jako .. a na końcu nie wiem czemu ta ramka jest jakoś ucięta np boki -nie taka jak w orginale i czemu się tak robi ?? Nie wiem czy ja to robię prawidłowo ?? Proszę bardzo o rady ,byłabym wdzięczna !! Z góry dziękuję i Pozdrawiam Agnieszka

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > JAK ZROBIĆ SCRAPA - OD CZEGO ZACZĄĆ???

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331168 | Liczba zdjęć: 1543788 | Liczba komentarzy: 2491334 | Liczba wpisów na forum: 123686 | Aktywnych blogów: 23900

Do góry