A A A

Urodziny mają użytkownicy: antoszki . Wyślij e-kartkę dla dziecka lub rodziców

Zarejestruj sie

Forum

03-12-2009 21:30:12

Witam kochani, ściągnęłam sobie ze sklepu internetowego takie coś co nazywa się blogs design. Jest to gotowa pierwsza strona, tło bloga. Jak mam teraz to zastosować u siebie? Może któraś z was już to wypróbowała i podzieli się cennymi radami.

03-12-2009 22:08:36

musisz dac tło na jakiś serwer na przyklad http://www.imageshack.us/
zaznacz sobie rozmiar monitora i potem juz kopiujesz adres i dajesz w zródlo na bloga

Pozdrawiam wszystkich - Joanna - gg 3890325

http://wisienka2009.blogspot.com/

06-12-2009 14:31:30

Agnieszka, skladam Ci uklon ucze sie Corela na podstawie Twoich instukcji i jestem zaskoczona mozliwosciami jakie daje ale mam od razu pytanie: otoz udalo mi sie wyciac moja pocieche i zapisalam sobie wycinanke w formacie, ktory zaproponowalas i teraz nie umiem jej uzyc heh wiec jesli mozesz to napisz jak moge ja teraz wykorzystac i pytanie nr 2: czy mozesz umiescic ogolna intrukcje tworzenia przykladowego sccrabka? zainteresowal mnie ten temat a jestem zupelnie niezorientowana ale chetnie sie naucze pozdrawiam serdecznie

21-12-2009 14:00:02

slicznie dziekuje

przeczytalam instrukcje i tworzenie scrap`kow nie wydaje sie byc trudne hehe zapal i checi mam, bede probowac

pozdrawiam serdecznie

Ewelina

24-02-2010 15:21:51

dziewczyny potrzebuje pomocy...właśnie robię scrapa i okazała się że muszę wyjść z domu...czy jest jakiś sposób na zapisanie pracy w ten sposób, że poźniej bez problemu będę mogła nadal coś pozmieniać? czy to co zapiszę to już będzie musiało tak zostać?? dzięki z góry!

24-02-2010 15:37:34

zapisz ją w formacie warstwowym... nie wiem w jakim programie pracujesz.. jeśli w PSP to jako .pspimage, jeśli w PS to jako .psd... potem bez problemu otworzysz w programie i będziesz mogła bawić się dalej

24-02-2010 15:38:25

Tak - ja zapisuję zawsze w formacie psd, dopiero po skończenie zapisuję jako jpg, ale psd i tak mam w komputerze.

Pozdrawiam :-) Gosia - mama Patryka i Martynki

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331172 | Liczba zdjęć: 1543881 | Liczba komentarzy: 2491334 | Liczba wpisów na forum: 123687 | Aktywnych blogów: 23900

Do góry