A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > Regulamin Konkursu Cyklicznego "SCRAP MIESIĄCA"!!!!!!!!

29-08-2008 11:21:42

1. Konkurs trwa od 1 września 2008 roku do czasu jego zakończenia przez Organizatora i jest podzielony na etapy miesięczne.
2. Konkurs polega na wyłonieniu najwyżej ocenionej przez Użytkowników Klubu Scrapbooking Komputerowy kompozycji scrapbookingowych dodanych do galerii klubu scrapbookingu komputerowego Serwisu smyki.pl w danym miesiącu kalendarzowym podczas trwania Konkursu.
3. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich rodziców i opiekunów dzieci będących członkami klubu Scrapbooking Komputerowy Serwisu Smyki.pl . Warunkiem wystawienia scrapów w Konkursie jest spełnienie wszystkich poniższych wymogów:
- posiadanie aktywnego konta w serwisie smyki.pl,
- należy być członkiem Klubu Scrapbooking komputerowy
- posiadanie wszelkich praw autorskich i innych do publikacji zdjęć wykorzystanych do scrapa dodawanych do \"Galerii klubu Scrapbooking komputerowy\"
-dodawanie do scrapów kompletnego wykazu wykorzystanych el
ementów do jego stworzenia..
4. Użytkownik może zgłosić dowolną ilość scrapów w 1 etapie (w ciągu 1 miesiąca kalendarzowego) spełniające warunki niniejszego Regulaminu do Konkursu.
5. Użytkownik nie może:
- wystawiać do konkursu scrapów, które brały już udział w Konkursie na scrap Miesiąca,
- wystawiać scrapów których nie jest autorem bądz nie posiada zezwolenia na używanie któregoś z dodatków..,
- wystawiać scrapów obraźliwych,wulgarnych...godzących w uczucia innych
6. Głosowanie na scrapy odbywa się w galerii klubu Scrapbooking Komputerowy( aby wziąć w nim udział należy być zarejestrowanym członkiem klubu) poprzez wybór gwiazdek w skali od 1 (najniższa ocena) do 5 (ocena najwyższa).
7. Oceny zdjęć może dokonywać tylko zalogowany członek klubu Użytkownik może tylko raz dokonać oceny danego zdjęcia. Użytkownik może głosować na wszystkie zdjęcia z aktualnego miesiąca, wyłączając własne. Użytkownik powinien kierować się kryteriami jakości i bezstronności oceniając poszczególne scrapy. W przypadku zauważenia przez Organizatora ocen budzących wątpliwość istnieje możliwość zablokowania Użytkownika głosującego i unieważnienia jego głosów. Organizator może także ujawnić wyniki głosowania i podać do publicznej wiadomości oceny wybranych Użytkowników.
Zabronione jest wielokrotne dodawanie tych samych scrapów, jak również zakładanie nowych kont Użytkownika w Serwisie w celu zafałszowania ocen.
-------Do 3 dni po zakończeniu etapu Konkursu Organizatorzy opublikują wyniki Konkursu zawierające wykaz 10 najwyżej ocenionych scrapów w danym miesiącu kalendarzowym. Organizatorzy nagrodzą nagrodą niespodzianką( ufundowaną przez Administratora serwisu SMYKI.PL) 1 najwyżej oceniony scrap...
Przyjemniego scrapowania życzą Organizatorzy Konkursu...
Moderatorzy Klubu Scrapbooking Komputerowy
Sałatkowa & Oślałączka

Errata - 10.02.2009
Użytkownik, który otrzymał nagrodę kolejną może otrzymać po 6 m-cach przerwy. W tym czasie będą nagradzani inni użytkownicy. Pozdrawiam!
To pisałem ja - Jarząbek Wacław

Errata - 2.11.2009
W przypadku, gdy kilku użytkowników zajmie punktowane m-ce. Laureata w takim wypadku wskaże Administrator bądź moderatorzy Klubu.

ZASADY PUNKTACJI
1-Słaby - Scrap bez łądu i składu zupełnie nie przemyślany
2 -.Może być. -Scrap zawiera coś co zasługuje na uznanie;..
3 - Podoba mi się -Scrap pokazujący wyróżniające się
umiejętności i smak artystyczny autora .
4 - Bardzo dobry -Scrap Wyrózniający się; Ciekawy, i Dobry Technicznie
mógłby dostać 5 lecz jest jeszcze coś comożna by zmienić
5 - Fantastyczny. -;Doskonały, dopracowany w każdym calu

LAUREACI

2008r.
wrzesień ----kamilus.lovely.pl pt. \"Sky\"

pazdziernikowy laureat:

naszazosiakochana.smyki.pl

Listopad

martynia.corka.pl

ulotnechwiile.smyki.pl
Grudzień 2008
Rak dla Basi - filipbartek.smyki.pl
Styczeń 2009[/b]
filipbartek.smyki.pl i bartunio.synek.pl
[b]Marzec 2009
- mateusz.pierwszedziecko.pl

galeria1.smyki.pl/0903/26/m/23322124_284470.jpg
Kwiecień 2009
yvesczok.synek.pl

galeria1.smyki.pl/0904/01/m/10513224_155377.jpg
oraz zielonelata.smyki.pl

galeria1.smyki.pl/0904/17/m/16512024_23189.jpg

02-10-2008 09:35:50

W miesiacu wrzesniu najwyzej ocenionym scrapem w galerii byla praca kamilus.lovely.pl pt. \"Sky\" wyslana dnia: 2008-09-02 07:40:54
Oczywiscie wyslemy nagrode niespodzianke, zapraszajac do wysylania i oceniania w pazdzierniku.

PS. Jesli macie jakies propozycje/uwagi dotyczace zasad konkursu - prosze o odpowiedzi w tym temacie. Dzieki

02-10-2008 12:04:53

BASIA... GRATULUJĘ!!!

[quote]
Opis: Credits: Lily Designs Natali Design Summer - clouds Secret of bliss by Irene v. Alexeeva - WA[/quote]

02-10-2008 19:21:44

Dziękuję najmocniej głosującym..

Co do uwag to jedno mi się nasuwa. Nie jesteśmy zbyt hojni w ocenach a mamy w klubie 100 osób...

06-10-2008 11:48:34

Basia GRATULACJE!!!!!

a do galerii chyba jeszcze trzeba sie przyzwyczaic, no moze troszke ja wypromowac - wtedy na pewno bedzie wiecej ocen :D

07-10-2008 19:19:00

To ja z pierwszą uwagą co do galeri i w sumie też do konkursu, czy można by było wyłączyć możliwość oceniania scrapów przez autora który tego scrapa dodał. Wówczas będziemy mieli pewność że to są faktyczne opinie innych użytkowników a nie dobijanie punktór przez autora (bo jak znam zycie to zaraz jakaś awantura znowu się rozpęta). Chyba że Admin ma możliwość sprawdzenia ile takich punktów zostało sztucznie doładowanych.

07-10-2008 21:26:26

Hmmm sprawdze to

07-10-2008 21:40:40

To ja mam jeszcze jedno podobne pytanie
czy idzie wyłączyc mozliwośc oceniania swojego scrapa w ogóle?
Tzn wkleic do galerii ale zeby inni go nie oceniali?

noooo...to to było moje pytanie.
Grześ...jaki avatar....łoooh.

Miejsce w sieci - http://ulotnechwile.smyki.pl/index.php

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było.

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > Regulamin Konkursu Cyklicznego "SCRAP MIESIĄCA"!!!!!!!!

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331172 | Liczba zdjęć: 1544486 | Liczba komentarzy: 2491335 | Liczba wpisów na forum: 123687 | Aktywnych blogów: 23900

Do góry