A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > Konkurs -"Oto Ja" 1-15 marca 2011 !!

01-03-2011 09:13:29

temat prac konkursowych To - \"OTO JA\"
termin do 15 marca
w znaczeniu każda z Was....
Nie w kontekście że skarpujecie mnie
hahaha
chociaż ,,, hmmm tez fajnie by było )))

Każda scrapuje siebie....
w dowolnej technice...
z dowolnych elementów...
ale musi być Nas widać...
oczywiście opatrzone to wsio imieniem które musi się na scrapie znaleźć...
do dzieła

Prace konkursowe.
1.

2.

3,

4,

5,

6,

7,

8.

9,

10.

11.

12,

ZASADY GŁOSOWANIA
Od jutra przez 3 dni czyli do 18-marca do północy wysyłamy jeden wybrany numer pracy która się podoba do mnie na PW
w przypadku gdy jakieś prace będa miały taką samą ilosć punktów Mój Głos zadecyduje o Zwycięzcy...

To Tyle. nie ma co się rozpisywać... Tylko od jutra czekam na wasze Wiadomości...

01-03-2011 19:53:09

Żeby nie było ,że już o Was zapomniałam i że się nie udzielam zapodam jako pierwsza swoją pracę

credits: Alpha-Delicious scrap,SussieM Designs. Wa-AgnieszkaG.
Elementy: Llly Designs Autumn by the bay, Mermaid Story,Mystique Designs:Viva la vida, MaryPop Designs: Miss you, fotka oczywiście moja

01-03-2011 20:20:44

Monia....
Witaj kochana.....

No po takim początku to ja muszę sole trzeźwiące kupić bo
mogę kolejnych tak rewelacyjnych scrapów nie przeżyć.....

01-03-2011 23:48:30

Monika piękna praca, padłam z wrażenia. No to teraz ja się za prezentuję. zaznaczam że zdjęcie kiepskiej jakości bo nie ja robiłam Zwykle stoję po drugiej stronie aparatu.

Credits: Papier i kwiatki PST Designs piccle berry pop Birthday freebie, Motylki, i pozostałe elementy PST Designs freebie Savoury Illusions PiccleBerryPop Wa: remember_wordart_by_agnieszkag, alfabet ShabbyPrinces_SpringBreeze.
Chyba o niczym nie zapomniałam?

Byle do przodu!!!

02-03-2011 08:12:32

Super......
rany ale cudne zdjęcie....
Bardzo mi się podoba..
radosna ,świeża kompozycja ...
Miodziunio......

02-03-2011 11:27:06

no suuuper temat - tylko u mnie jak zwykle problem z fotka będzie ... ide przeryć kompa i może sie skuszę ...

swoją droga było juz coś takiego - ale chyba usuniętę .. jeszcze na tym starym forum ...szkoda bo chciałam iśc na łatwiznę a w kompie tego scrapa ine mam hahahaha

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > Konkurs -"Oto Ja" 1-15 marca 2011 !!

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331172 | Liczba zdjęć: 1544486 | Liczba komentarzy: 2491335 | Liczba wpisów na forum: 123687 | Aktywnych blogów: 23900

Do góry