A A A

Urodziny mają użytkownicy: antoszki . Wyślij e-kartkę dla dziecka lub rodziców

Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > Konkurs -"Oto Ja" 1-15 marca 2011 !!

15-03-2011 18:27:57

O jaki Sliczny...
Dzięki... mam nadzieję że zapał wróci.. oby wrócił szybko...
bo jak znam siebie jak odpuszczę to kapota...za kilka dni nic nie ruszenia skasuję i tyle

Laski.... dawać scrapy!!!!!!!!!!!!!
Marta !!!!!!!!!!! ruchy,,,,, ruchy,,,,,,,

15-03-2011 20:24:09

no i oto ja

credits:
Kit: Strength of Nature by Art Grafic Designs
fonts: kuba ręczny, pUNKASSBITCH
photo by Waldek

15-03-2011 20:32:40

Rzutem na taśmę, wczoraj w nocy próbowałam sobie przypomnieć jak się scrapa robi. Do wątku dopisać się dziś zamierzałam z akcentem na autoprezentacje poprzedniczek. Nad ranem Jacek zaczął mieć kłopoty oddechowe i przez pół dnia nie wiedzieliśmy czy pozwolą nam go w domu leczyć. Tak więc wybaczcie, planów pisarskich nie zrealizuję.
Napiszę tylko, że miło Was było zobaczyć i to w tak pięknych oprawach.

credits: SM_Kalina.happyeaster

15-03-2011 22:21:29

eee no elegancja francja... wiedziałam że na was mozna liczyć
Ela , Marta cieszę się że zdążyłyście

Ela kochana ale w domu Jacuś??? pisz ,informuj co i jak... ja po blogach mało latam to nie wiem co się dzieje ...
Kciuki trzymam za poprawę.....

16-03-2011 08:15:09

Dziewczyny piękne autoportrety zrobiłyście

Byle do przodu!!!

16-03-2011 08:27:45

Kochane Moje .. Głosujemy
czekam na wasze głosy....
kilka już mam

16-03-2011 20:39:22

Ela!!! wieki Cię nie widziałam!!!
No i pisz co z Jackiem???

17-03-2011 13:41:40

Cześć Doti
Jestem tu cały czas, tyle tylko, że duchem :-)
A, że zapomniałam już jak się scrapy robi, to i nie mam czym się tu dopisywać...

ps Leczymy się w domu i tego się będę trzymać aż do wyzdrowienia, choć mam listę ewentualnosci, które mój optymizm mogą nieco przygasić, gdyby się pojawiły. Jednak mocno trzymam się wersji, że nic takiego się nie wydarzy.
Pozdrawiam

ps 2 Twojego scrapowego bloga mam w linkach od samego poczatku :-)

Kluby > Fora > Scrapbooking komputerowy > Konkurs -"Oto Ja" 1-15 marca 2011 !!

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331172 | Liczba zdjęć: 1543881 | Liczba komentarzy: 2491334 | Liczba wpisów na forum: 123687 | Aktywnych blogów: 23900

Do góry