A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Turystyka > Tatralandia -Slowacja

31-07-2015 01:58:05

Też miałam w tym roku jechać na Słowację do Tatralandii, jednak jakoś tak się złożyło, że niestety zmieniam pracę i w tym roku nigdzie na wakacje nie pojedziemy. Dowiedziałam się jednak, że za niewykorzystane dni urlopu należy mi się dodatkowe wynagrodzenie finasowe. Zobaczcie sami http://superksiegowa.pl/blog/ekwiwalent-za-urlop/. Może wakacji w tatralandii nie będzie, ale za to chociaż na weekend w góry się wybierzemy

Kluby > Fora > Turystyka > Tatralandia -Slowacja

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 329463 | Liczba zdjęć: 1510625 | Liczba komentarzy: 2495851 | Liczba wpisów na forum: 123352 | Aktywnych blogów: 23886

Do góry