A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Hyde Park > Klinika medycyny estetycznej

28-10-2016 10:20:46

Czy chodzicie na zabiegi do takiej kliniki? Ja uważam, że w Warszawie warto wybrać się do http://elesthetic.pl/index.php/o-klinice/ . Naprawdę dobre zabiegi i fajna obsługa. Sprawdźcie.

15-02-2017 22:58:36

Ja tak raz do roku chodzę na resurfacing skóry do Cm Arnica , bo już od jakiegoś czasu zauważyłam, że moja skóra traci na sprężystości i pojawiają się delikatne zmarszczki. Takie naświetlanie laserem frakcyjnym pobudza skórę i produkcję kolagenu. Naprawdę fajna sprawa Zdecydowanie wolę taki zabieg niż kremy przeciwzmarszczkowe, które mają wątpliwe działanie. No i wychodzi taniej

Kluby > Fora > Hyde Park > Klinika medycyny estetycznej

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331173 | Liczba zdjęć: 1544486 | Liczba komentarzy: 2491336 | Liczba wpisów na forum: 123688 | Aktywnych blogów: 23900

Do góry