A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Dla rodziców > pomysł na ciekawy prezent.

18-05-2017 13:16:30

Witajcie! Chciałabym się doradzić Was w kwestii prezentu dla mojej siostry. Niedługo ma urodziny i chciałabym by prezent był taki wyjątkowy tak by zapamiętała go na długo Pomyślałam o czymś takimprofly.pl/ myślicie że to dobry pomysł? teraz takie loty są na czasie i bardzo dużo osób korzysta z tego i chwali sobie ze super przeżycie. Ktoś z Was był ?Myślę że jej się spodoba cos takiego, ona lubi bardzo taka lekka adrenalinkę i uprawia sporty także myślę że przypadnie jej to do gustu

25-05-2017 20:46:24

To są fajne prezenty, ja mojemu męzowi kiedyś ufundowałam lot balonem, do tej pory wspomina, jak było fajnie
Prezent musi być dopasowany do osobowości obdarowywanego. Moja siostra w życiu by się z czegoś takiego nie ucieszyła ale ja zawsze wiem, co jej kupić. A mojej mamie najczęściej kupuję coś do ogrodu bo jest zapaloną ogrodniczką, ostatnio wypatrzyłam dla niej sadzonki jagody kamczackiej u Romańskich

Kluby > Fora > Dla rodziców > pomysł na ciekawy prezent.

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 331058 | Liczba zdjęć: 1541408 | Liczba komentarzy: 2491322 | Liczba wpisów na forum: 123654 | Aktywnych blogów: 23900

Do góry