A A A
Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Filozofia zdrowia > Co na ból głowy dla karmiącej matki?

22-01-2008 11:10:58

Pomóżcie! Jestem karmiącą matką a głowę to chyba wolałabym, jeśli by mi ją obcieli... Troszkę się pochorowałam... w aptece powiedzieli, że muszę po prostu to przboleć...

22-01-2008 11:20:51

Witam serdecznie, no faktycznie nie za ciekawa sytuacja. Na gardelko jak boli proponuje szalwie napewno nie zaszkodzi maluchowi, a zeby sie wypocic cherbatke z soczkiem malinowym, polozyc sie do lozeczka i wypocic cherbatka w tym napewno pomoze. Na glowke proponuje apap albo paracetamol w rozsadnych ilosciach napewno nie zaszkodza, a jak sie boisz tych tabletek to w aptece maja bardzo dobre tabletki homeopatyczne na bol glowy, nie pamietam jak sie nazywaja, ale w aptece powinni wiedziec. Napewno nie zaszkodza, a sa naprawde dobre, bralam je jak bylam w ciazy. I mimo,ze nie wierze wtakie wynalazki hehe to faktycznie dzialaja hehe. Pozdrawiam Karolina, Paulinkowa mama.
Zyczymy zdrowka.

25-01-2008 13:04:46

Mozna spokojnie brac paracetamol i ibuprofen bo oba nie maja skutkow ubocznych dla karmiacej matki i dziecka. Nie wolno brac aspiryny. Jezeli cierpisz na migreny to mozna brac sumatriptan (imigran), wtedy jednak nie nalezy karmic malucha przez 12godzin.

Kluby > Fora > Filozofia zdrowia > Co na ból głowy dla karmiącej matki?

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 328017 | Liczba zdjęć: 1494304 | Liczba komentarzy: 2494824 | Liczba wpisów na forum: 123216 | Aktywnych blogów: 23828

Do góry