A A A

Urodziny mają użytkownicy: slawa.31 . Wyślij e-kartkę dla dziecka lub rodziców

Zarejestruj sie

Forum

Kluby > Fora > Pierwszy rok, pierwszy krok > kiedy na nocnik???

17-10-2007 21:48:40

Mam pytanko, kiedy zaczęłyście sadzać swoje smyki na nocnik? Hania jeszcze nie próbowała, bo z tego co czytałam jeszcze nie jest gotowa...nawet nie wie że coś się w pieluszce dzieje...choć ostatnio kilka razy zdarzyło się jej powiadomić mnie o "pupie" (czyt.kupie) ale już po fakcie. Myślę że już powinnam zacząć poważnie myśleć o nowym mebelku w domu... co wy na to??

Pozdrowionka Hanusia,Bartuś i mama Agnieszka
http://mojahaneczka.corka.pl/

17-10-2007 21:55:14

Ja dzieciaki zaczęłam sadzać jak miały rok, ale tylko przyzwyczajały się do nocnika. Tak naprawdę zaczęły z niego korzystać 3 miesiące później. Jak miały 1,5rroku już doskonale opanowały tę umiejętność

17-10-2007 21:58:23

Moja córka ma 9 miesiecy i od dwóch dni sadzam ją na nocnik

17-10-2007 23:29:46

Ja Tysię sadzam już od kilku miesięcy, nawet latem chodzila w samych majteczkach, ale nie robiło na niej wrażenia kiedy były mokre, wiec odpuściłam. Sadzam ją codziennie rano na kupkę... czasem jest, czasem nie... ale jeszcze nie zawoła... muszę jednak wrócić do edukacji. Przecietnie dzieci ok. 1,5 roku już mają duze szanse na opanowanie tej "sztuki". Powodzenia

22-10-2007 21:41:10

dzięki...w takim razie zaczynamy edukację nocniczkową
trzymajcie kciuki

Pozdrowionka Hanusia,Bartuś i mama Agnieszka
http://mojahaneczka.corka.pl/

24-10-2007 09:26:48

ja tez latem przyzwyczajałam emi do chodzenia bez majteczek nie wychodzilo bo siusiala jak kotek wszedzie gdzie sie dalo
teraz caly dzien chodzi bez pieluchy tylko na spanie i na spacer jej zakladam i o dziwo wola kupa co prawda i na kupke i na siusiu ale wola i zawsze cos w nocniczku zostawia jesli chodzi o siusiu to czesto popuszcza ze majteczki i spodnie i tak do przebrania ale reszte zostawia w nocniku
a zaczelo sie od nakladki na kibelek bardzo jej sie spodobalo ze siedzi tak wysoko i taka dumna i udawalo sie
teraz niewazne czy nocni czy kibelek
cześć novaczka

24-10-2007 14:14:10

Ja Natalke posadziłam : jak miała chyba z 8 m. i teraz wysadzam po spaniu, spacerze, albo jak bardzo marudzi. Siku jest prawie zawsze a i coś jescze też często. teraz to chyba bym jej nie nauczyła tak się kręci jak ma zrobić coś nowego.

24-10-2007 15:21:01

Witaj kasiula

Kluby > Fora > Pierwszy rok, pierwszy krok > kiedy na nocnik???

Możesz czytać wypowiedzi, ale nie możesz pisać na tym forum.
Pisać mogą tylko zalogowani użytkownicy smyki.pl. Zarejestruj się teraz za darmo!

Logowanie

Wyszukiwarka

»
Szukaj w: poradach blogach

Wyszukiwanie zaawansowane »

Forum

Więcej postów »

Giełda

Wszystkie ogłoszenia»

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Liczba notek: 327800 | Liczba zdjęć: 1492389 | Liczba komentarzy: 2494735 | Liczba wpisów na forum: 123197 | Aktywnych blogów: 23816

Do góry